Jogiczna wyprawa do Iranu: 01.11.2019 – 10.11.2019

Joga w Iranie

Jogiczna wyprawa do Iranu: 01.11.2019 – 10.11.2019

OM w Iranie – joga, przyroda, sztuka, jedzenie, radość!

Z wielką radością zapraszam Cię na kolejny wyjątkowy wyjazd z jogą do wyjątkowego Iranu. Zarezerwuj dla siebie tylko 10 dni – popraktykujemy wspólnie tyle, na ile będziesz miał ochotę, popływamy w lasach mangrowych słonecznej Zatoki Perskiej, pokażę Ci góry oraz najważniejsze zabytki starożytnej Persji. Zobaczysz także Isfahan – perłę architektury muzułmańskiej, a na koniec w teherańskiej kawiarni doświadczysz współczesnego Iranu. Ja przy kawie, herbacie, czy fajce wodnej opowiem Ci o przybywających do Iranu poselstwach polskich, „kolibie”, czy „papuciu” – słowach absolutnie perskich w naszym języku, o wspólnych świętach i przede wszystkim o tym, że więcej nas Polaków z Irańczykami łączy niż dzieli.

Nazywam się Karolina Zięba i jak się domyślacie, jestem instruktorką jogi. Uczę w nurcie nastawionym na zindywidualizowaną i równoważącą praktykę. Najważniejsze jest dla mnie, by każdy ćwiczył dla siebie, w swoim rytmie, w zgodzie ze swoim ciałem i stanem ducha.
Jogę praktykuję od ponad 12 lat. Uczyłam się w Polsce, Czechach, Nepalu, Indiach i Iranie. W 2017 roku wywiało mnie na Bali, gdzie ukończyłam m.in. mój wymarzony kurs nauczycielski Svastha Yoga of Krischnamacharya Teacher Training Program (Yoga Alliance RYS 200) pod kierunkiem dr. Ganesha Mohana.

Z wykształcenia, z pasji i z serca jestem orientalistką – iranistką. Od ponad 20 lat nieprzerwanie podróżuję, pracuję i pomieszkuję w Iranie. Iran to mój drugi dom. Dlatego pojedź tam ze mną!

 

Ostatnie Aktualności i Wydarzenia